Narozené, očekávané a plánované vrhy v ČR

Narozené vrhy

Dne 29.8.2017 se v ch.s. Lago Benea narodil vrh (5 zlatých psů, 1 zlatá a 1 triko fenka) po trikolorní fence Clingstone’s Pocahontas (Calibra’s Good Citizen x Clingstone’s Gossip Girl) a zlatém psovi Google of Bohemia Balada (Flying Heartbreakers Double Ace x Grace von dem Eisvogel). Více informací na stránkách ch.s. Lago Benea.

Dne 4.10.2017 se v ch.s. Leneli narodil vrh (1 zlatý a 2 triko psi, 2 zlaté fenky) po zlaté fence Chovej mě Leneli (Calibra´s Go west x Dáma v černém Leneli) a trikolorním psovi Ayrton Senna Like a wind (Törnskogens Oscar De La Renta x O’Yess Krásná Louka). Více informací na stránkách ch.s. Leneli.

Dne 16.10.2017 se v ch.s. Fun Dog narodil vrh (3 triko a 2 merle psi, 1 merle fenka) po trikolorní fence Biemme Daff Fun dog (Remi Krásná Louka x Daphne z Tau´ri) a blue merle psovi Helios of Bohemia Balada (Domyslím to Leneli x Flying Heartbreakers Elisa Doolittle). Více informací na stránkách ch.s. Fun Dog.


Očekávané vrhy

Ch.s. In-Sitú očekává v listopadu vrh po trikolorní fence Carmen In-Sitú (Natalain Diamond of Bila Kaífa x Flying Heartbreakers Famous Blue Rose) a blue merle psovi Elixír lásky Leneli (Gaylord vom Palmbachtal x Adjara Bela Leneli). Více informací na stránkách ch.s. In-Sitú.

Ch.s. Bohemia Elenor očekává na konci listopadu vrh po blue merle fence Diana Bohemia Elenor (Brontés Bohemia Elenor x Calypso Bohemia Elenor) a trikolorní psovi Kamikaze Limited Edition Smooth Drinks (Natalain River Dance x Caipirinha Smooth Drinks). Více informací na stránkách ch.s. Bohemia Elenor.


 Plánované vrhy

Ch.s. Bohemia Elenor plánuje na rok 2017 vrh po trikolorní fence Calypso Bohemia Elenor (Mabinogion King Arthur Pendragon x Contesa of Bohemia Balada) a blue merle psovi Grazel Aquamarine (Helga Neitin Tsaari Timo x Natalain Normandia). Více informací na stránkách ch.s. Bohemia Elenor.

Ch.s. Elentudas plánuje v zimě 2017/2018 vrh po trikolorní fence Chyť si mě Leneli (Calibra´s Go West x Dáma v Černém Leneli) a blue merle psovi Kirke´s Maverick (Honey Melon Blue Challonger x Törnskogens Escada Sunset). Více informací na stránkách ch.s. Elentudas

Ch.s. Martheline plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Argentína Like a wind (Törnskogens Oscar De La Renta x O’Yess Krásná Louka) a blue merle psovi Perfect Image Batteries Not Required (Clingstone´s Flash Back x Dispiritos Viva La Bluish Voyage). Více informací na stránkách ch.s. Martheline.

Ch.s. Amigo del Alma plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Cesmína Vera Gopo (Helios of Bohemia Balada x Aloe Vera Adeteva) a zlatém psovi Keyword Paladin (Igor vom Ihlpol x Pandarellan Åsa Rasdotter). Více informací na stránkách ch.s. Amigo del Alma.

Ch.s. Bila Kaífa plánuje v roce 2018 vrh pro trikolorní fence Hawaii Bila Kaífa (Natalain Diamond of Bila Kaifa x Dalai Nur Bila Kaífa) a blue merle psovi Skye Fall (Foxearth Frappuccino x Jack Mack’s Hefin Huw). Více informací na stránkách ch.s. Bila Kaífa.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.