Narozené, očekávané a plánované vrhy v ČR

Narozené vrhy a starší štěňata

Dne 7.2.2019 se v ch.s. Smart Beauty narodil vrh 9 zlatých štěňátek (1 pejsek a 8 fenek) po zlaté fence Chanel of Bohemia Balada (Boomerang x Gaya Krásná Louka) a zlatém psovi Fajn Aylax Leneli (Artemus Bohemia Elenor x Ayla Ayla Leneli). Více informací na stránkách ch.s. Smart Beauty.

Dne 10.1.2019 se v ch.s. Simibel narodil vrh 5 štěňátek (3 zlatí pejsci a 2 triko fenky) po zlaté fence Bellissima Like a wind (Falkland Bila Kaífa x O'Yess Krásná Louka) a zlatém psovi Google of Bohemia Balada (Flying Heartbreakers Double Ace x Grace von dem Eisvogel). Aktuálně volná trikolorní fenka. Více informací na stránkách ch.s. Simibel.

Dne 13.12.2018 se v ch.s. Jakty od Mo-Ra-Kri narodil vrh 7 štěňátek (2 zlatí a 3 triko psi + 1 triko a 1 zlatá fenka) po trikolorní fence Arte Ala Rozmarýna (Eric of Bohemia Balada x Bond Girl Adeteva) a zlatém psovi Valley Krásná Louka (Natalain Diamond of Bila Kaífa x Octavia Krásná Louka). Aktuálně volní dva triko pejsci. Více informací na emailu chovatele.

Dne 3.10.2018 se v ch.s. Leroxy narodil vrh 10 štěňátek (6 zlatých a 2 triko psi + 2 triko fenky) po zlaté fence Calamita z Pohádkové Vysočiny (Beathan Bohemia Elenor x Natalie Krásná Louka) a trikolorním psovi Natalain Diamond of Bila Kaífa (Natalain River Dance x Natalain New Hardy Dream). Aktuálně volní dva pejsci. Více informací na emailu chovatele.


Očekávané vrhy

Ch.s. Z Modrého království očekává v polovině dubna vrh po zlaté fence Adina Dvůr Bažantnice (All inclusive vom Feueropal x Amélie Amico di Boemia) a trikolorním psovi Legend of Camelot's Globetrotter (Honey Melon Cawnpore One x Turella's Good Times). Více informací na stránkcáh chs.s. Z Modrého království


 Plánované vrhy

Ch.s. Martheline plánuje na jaře 2019 vrh po trikolorní fence Airelle en noir Lago Benea (Helios of Bohemia Balada x Clingstone's Pocahontas) a zatím neznámém psovi. Více informací na stránkách ch.s. Martheline.

Ch.s. Šťastná smečka plánuje na jaře 2019 vrh po blue merle fence Feidra Bohemia Elenor (Brontés Bohemia Elenor x Contesa of Bohemia Balada) a trikolorním psovi Legend of Camelot's Globetrotter (Honey Melon Cawnpore One x Turella's Good Times). Více informací na stránkách ch.s. Šťastná smečka.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.