Narozené, očekávané a plánované vrhy v ČR

Narozené vrhy

Dne 25.12.2017 se v ch.s. Gold Safron narodil vrh 11 zlatých a trikolorních štěňátek po trikolorní fence Cinnaberry´s Casterly Rock (Jack Mack’s ionracan x Mighty’s Spring Meadow Geyser Garden) a zlatém psovi Cinnaberry’s Peanut Butter Me Up (Clingstone’s Pillow Talk x Cinnaberry’s My Lucky Day). Více informací na emailu marketpalmova@seznam.cz .

Dne 27.1.2018 se v ch.s. Bila Kaífa narodil vrh (1 zlatý a 3 triko psi + 4 zlaté a 1 triko fenka) po zlaté fence Clingstone´s All I Need (Natalain River Dance x Clingstone´s Forecasted) a trikolorním psovi Blamorder Bring It On (Blamorder Back to the Future x Foxearth Fly Orchis). Více informací na stránkách chs. s. Bila Kaífa.

Dne 4.3.2018 se v ch.s. Elentudas narodil vrh (3 triko pejsci a 2 triko fenky) po trikolorní fence Chyť si mě Leneli (Calibra´s Go West x Dáma v Černém Leneli) a trikolorním psovi Brackenhaye Brand New Day (Alopex Matt Finnish x Kevranna Theras Enate Echo. Více informací na stránkách ch.s. Elentudas.


Očekávané vrhy

Ch.s. Gopo očekává na konci března vrh po zlaté fence Violet Krásná Louka (Natalain Diamond of Bila Kaífa x Octavia Krásná Louka) a trikolorním psovi Blesk Ver Gopo (Flying Heartbreakers Double Ace x Aloe Vera Adeteva). Více informací na stránkcáh chs.s.Gopo.


 Plánované vrhy

Ch.s. Bohemia Elenor plánuje na rok 2018 vrh po trikolorní fence Calypso Bohemia Elenor (Mabinogion King Arthur Pendragon x Contesa of Bohemia Balada) a blue merle psovi Natalain Royal Gift (Rowvale River Raider x Grazel Aquarelle for Natalain). Více informací na stránkách ch.s. Bohemia Elenor.

Ch.s. Martheline plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Argentína Like a wind (Törnskogens Oscar De La Renta x O’Yess Krásná Louka) a blue merle psovi Perfect Image Batteries Not Required (Clingstone´s Flash Back x Dispiritos Viva La Bluish Voyage). Více informací na stránkách ch.s. Martheline.

Ch.s. Amigo del Alma plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Cesmína Vera Gopo (Helios of Bohemia Balada x Aloe Vera Adeteva) a zlatém psovi Keyword Paladin (Igor vom Ihlpol x Pandarellan Åsa Rasdotter). Více informací na stránkách ch.s. Amigo del Alma.

Ch.s. Bila Kaífa plánuje v roce 2018 vrh pro trikolorní fence Hawaii Bila Kaífa (Natalain Diamond of Bila Kaifa x Dalai Nur Bila Kaífa) a blue merle psovi Skye Fall (Foxearth Frappuccino x Jack Mack’s Hefin Huw). Více informací na stránkách ch.s. Bila Kaífa.

Ch.s. Wide Park plánuje na jaro 2018 vrh po zlaté fence Tia Krásná Louka (Foxearth Frappuccino x Joyce Krásná Louka) a zlatém psovi Natalain Keystone (Natalain River Dance x Natalain Gracia). Více informací na stránkách ch.s. Wide Park.

Ch.s. Šťastná smečka plánuje na rok 2018 vrh po blue merle fence Feidra Bohemia Elenor (Brontés Bohemia Elenor x Contesa of Bohemia Balada) a trikolorním psovi Blamorder Bring It On (Blamorder Back to the Future x Foxearth Fly Orchis). Více informací na stránkách ch.s. Šťastná smečka.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.