Narozené, očekávané a plánované vrhy v ČR

Narozené vrhy


Očekávané vrhy

Ch.s Gold Safron očekává v prosinci 2017 vrh po trikolorní fence Cinnaberry´s Casterly Rock (Jack Mack’s ionracan x Mighty’s Spring Meadow Geyser Garden) a zlatém psovi Cinnaberry’s Peanut Butter Me Up (Clingstone’s Pillow Talk x Cinnaberry’s My Lucky Day). Více informací na emailu marketpalmova@seznam.cz.


 Plánované vrhy

Ch.s. Bohemia Elenor plánuje na rok 2018 vrh po trikolorní fence Calypso Bohemia Elenor (Mabinogion King Arthur Pendragon x Contesa of Bohemia Balada) a blue merle psovi Natalain Royal Gift (Rowvale River Raider x Grazel Aquarelle for Natalain). Více informací na stránkách ch.s. Bohemia Elenor.

Ch.s. Elentudas plánuje na rok 2018 vrh po trikolorní fence Chyť si mě Leneli (Calibra´s Go West x Dáma v Černém Leneli) a blue merle psovi Kirke´s Maverick (Honey Melon Blue Challonger x Törnskogens Escada Sunset). Více informací na stránkách ch.s. Elentudas

Ch.s. Martheline plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Argentína Like a wind (Törnskogens Oscar De La Renta x O’Yess Krásná Louka) a blue merle psovi Perfect Image Batteries Not Required (Clingstone´s Flash Back x Dispiritos Viva La Bluish Voyage). Více informací na stránkách ch.s. Martheline.

Ch.s. Amigo del Alma plánuje v roce 2018 vrh po trikolorní fence Cesmína Vera Gopo (Helios of Bohemia Balada x Aloe Vera Adeteva) a zlatém psovi Keyword Paladin (Igor vom Ihlpol x Pandarellan Åsa Rasdotter). Více informací na stránkách ch.s. Amigo del Alma.

Ch.s. Bila Kaífa plánuje v roce 2018 vrh pro trikolorní fence Hawaii Bila Kaífa (Natalain Diamond of Bila Kaifa x Dalai Nur Bila Kaífa) a blue merle psovi Skye Fall (Foxearth Frappuccino x Jack Mack’s Hefin Huw). Více informací na stránkách ch.s. Bila Kaífa.

Ch.s. Wide Park plánuje na jaro 2018 vrh po zlaté fence Tia Krásná Louka (Foxearth Frappuccino x Joyce Krásná Louka) a zlatém psovi Natalain Keystone (Natalain River Dance x Natalain Gracia). Více informací na stránkách ch.s. Wide Park.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.