Genealogie

Jak funguje nová databáze
Nová databáze je zatím ve zkušebním provozu do konce prosince, kdy bude snahou vyladit všechny možné mouchy, aby od 1.1.2011 mohla být spuštěna v ostrém provozu a začla fungovat i jako elektronická plemenná kniha (přístupné el.krycí listy, el. přihlášky vrhu - v závislosti na členství v klubu).

Databáze je volně přístupná, pouze pokud byste chtěli něco měnit u svých psů, přidávat fotky apod., musíte být registrováni. Ti, kdož měli své údaje předchozím registru, měli by se bez větších problémů najít i v této databázi. Heslo je nutné si vyžádat, přijde na email, který jste měli uvedený na Kratandách v registru. Pokud by se cokoli nedařilo, je nutné zaslat obratem info a já se pokusím ve spolupráci s programátorem vše vyladit co nejdříve.

Kde naleznu databázi
Databáze běží pod webovými stránkami Klubu chovatelů collií a sheltií Praha. Přímý odkaz ZDE.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.