Podpora webu

Finanční podpora
Tento web je tvořen pro podporu majitelů a chovatelů krátkosrstých kolií i pro zájemce o plemeno. Pokud chcete přispět na jeho provoz, můžete zaslat jakoukoli částku na č.ú. 2088222001/5500, var. symbol 57282632, pokud chcete být uvedeni v poděkování, pak do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Základní každoroční náklady jsou 1.500,- na provoz domény a webhostingu.

Za jakoukoli podporu předem děkujeme!


Zasílání článků a novinek ze světa KK
Články a novinky ze světa KK je možné posílat na snad jakékoli téma kromě řešení osobních sporů. Rádi zveřejníme novinky z akcí, závodů, srazů, výstav, ze světa zdraví apod. Článek může být jakékoli délky, vždy by měl být uveden autor (autoři) a pokud jsou k článku fotky, je možné je umístit do fotogalerie.

Za článek si zodpovídá autor.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.